Дмитро Кулеба: один з найбільших інвестиційних фондів світу Mubadala зацікавлений у семи українських підприємствах

Міністерство закордонних справ та Фонд Державного майна України провели установчу зуcтріч із інвестиційним фондом Mubadala (ОАЕ) та обговорили його участь у великій приватизації і зацікавленість у семи українських підприємствах з переліку інвестиційного атласу.

Зустріч відбулася у розвиток домовленостей президента України Володимира Зеленського та лідера Об’єднаних Арабських Еміратів, Спадкоємного принца емірату Абу-Дабі, Заступника Верховного головнокомандувача Збройних Сил ОАЕ Шейха Мухаммада бін Заїда Аль Нагаяна.

Представників одного з найбільших інвестиційних фондів світу зацікавила участь у конкурсі щодо семи українських підприємств, серед яких Об’єднана гірничо-хімічна компанія, Центренерго та низка Обленерго.

Учасники зустрічі обговорили стадію підготовки проєктів та операційні питання. Зокрема, вони домовилися за сприяння МЗС та посольства України в Об’єднаних Арабських Еміратах встановити зв’язок на операційному рівні між представниками Mubadala та Фондом державного майна України.

За умови відкриття кордонів між Україною та ОАЕ, вже у липні може відбутися візит до України комісії фонду, яка зможе побачити та оцінити привабливість об’єктів.

“Міністерство закордонних справ і наше посольство в Об’єднаних Арабських Еміратах працюють задля залучення інвестицій в Україну. Я дуже задоволений, що фонд Mubadala зацікавлений взяти участь у великій приватизації в Україні. Це хороший сигнал, що потужні світові гравці бачать великий потенціал України, і хочуть інвестувати. Крім того, участь великих інвестиційних фондів робить процес великої приватизації більш конкурентним”, – заявив за підсумками зустрічі міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

У зустрічі взяли участь радниця міністра закордонних справ Олександра Василенко, посол України в ОАЕ Юрій Полурез, представники регіонального хед-офісу Mubadala, Голова Фонду держмайна України Дмитро Сенниченко, його заступники Тарас Єлейко та Сергій Ігнатовський.

Довідково: Міжнародний інвестиційний фонд Mubadala (Абу-Дабі, Об’єднані Арабські Емірати) – один з найбільших інвестиційних фондів світу, який володіє активами на понад 850 млрд. доларів США.

Заступник міністра закордонних справ України Євгеній Єнін зустрівся з послом Австралії в Україні Мелісою О’Рурк

Еміне Джапарова провела зустріч з послом Італії в УкраїніДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *