Дмитро Кулеба на зустрічі з підприємцями Житомирщини: ми виступаємо за синергію державних інституцій у підтримці українських експортерів

23 жовтня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів онлайн-зустріч з представниками бізнесу Житомирської області. У ході розмови з підприємствами, серед яких відомі в Україні виробники “Житомирські Ласощі”, “РУДЬ”, машинобудівний завод “Прогрес”, компанія “Обіо” та ін., міністр детально зупинився на питаннях взаємодії бізнесу з МЗС та інструментах просування інтересів національного виробника на зовнішніх ринках. 

“Ми чітко усвідомлюємо, що кожне підприємство має свою специфіку і свої потреби. Наші закордонні дипломатичні установи націлені на максимальне сприяння українському бізнесу  у його виході на зовнішні ринки”, – підкреслив Дмитро Кулеба. На переконаня очільника МЗС, на особливу увагу в нинішніх умовах заслуговують ринки Азії та Африки – регіонів з потужним потенціалом для експорту національної продукції, де українське зовнішньополітичне відомство бачить великі можливості.

Окрему увагу учасники зустрічі приділили удосконаленню процедури розподілу квот на міжнародні перевезення вантажів та страхування експортних ризиків. У центрі уваги також перебували питання участі українського національного виробника у міжнародних виставках, формування національної виставкової платформи та підтримки на цьому шляху з боку держави. 

“Ми виступаємо за синергію у справі підтримки українських експортерів. Всі причетні державні інституції повинні спільно працювати на інтереси української економіки у світі. Ми розраховуємо, що український бізнес стане нашим надійним партнером, з яким ми і надалі вестимемо системну роботу за кордоном”, – додав глава МЗС.

Учасники зустрічі презентували інвестиційні проекти регіону. Житомирські виробники зацікавлені у виході на ринки країн – потенційних партнерів для розвитку експорту – Албанії, Нігерії, країн ЄС та держав Близького Сходу. 

Дмитро Кулеба закликав підприємців регіону до активного використання інструментарію, який надає Рада експортерів та інвесторів при МЗС України як важливий комунікаційний майданчик для взаємодії з бізнесом.

Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з Генеральною секретаркою Ради Європи

Дмитро Кулеба: Разом з ООН – до справедливого миру у справедливому світіДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *