Дмитро Кулеба на зустрічі з Домініком Раабом запросив Велику Британію приєднатися до Кримської платформи

У рамках візиту Президента України Володимира Зеленського до Великої Британії, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба зустрівся з державним секретарем у закордонних справах і справах співдружності націй та розвитку Великої Британії Домініком Раабом. 

Сторони привітали заплановане підписання Угоди про політичне співробітництво, вільну торгівлю і стратегічне партнерство між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії, яка виводить українсько-британські відносини на рівень стратегічного партнерства.

Дмитро Кулеба поінформував Домініка Рааба про створення Кримської платформи — нового міжнародного майданчика, який консолідує міжнародні зусилля з деокупації Криму — та запросив Велику Британію до участі у ньому. 

Глава української дипломатії подякував британському колезі за незмінну позицію Великої Британії щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України у межах міжнародно визнаних кордонів, а також відзначив практичні кроки Сполученого Королівства на підтримку обороноздатності України та впровадження реформ.

Глави зовнішньополітичних відомств України та Великої Британії підтвердили тотожність позицій з багатьох пунктів міжнародного порядку денного, зокрема висловившись на користь підтримання політико-дипломатичного тиску на РФ з метою примушення її до поваги міжнародних норм та припинення агресії проти України.

Дмитро Кулеба та Домінік Рааб домовилися про подальшу координацію дій в ООН та інших міжнародних організаціях, поглиблення співпраці у міграційній сфері, обговорили розвиток торгівлі та інвестицій між двома країнами.

Дмитро Кулеба: Нова угода з Великою Британією відкриє нові перспективи безпекової співпраці задля протидії російській агресії

Рекомендації громадянам України у зв’язку із ускладненням безпекової ситуації у Киргизькій Республіці (08.10.2020)Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *