Буковинські міграційники дистанційно навчалися подоланню наслідків стресу у професійній діяльності

Буковинські міграційники дистанційно навчалися подоланню наслідків стресу у професійній діяльності

Вмінню володіти собою, як тонко налаштованим інструментом, для успішного подолання наслідків стресу в процесі управлінської діяльності навчалися працівники Управління ДМС у Чернівецькій області під час короткострокового дводенного семінару, організованого Чернівецьким регіональним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

Викладач курсу – відомий чернівецький психолог Олена Головіна-Костильова – присвятила відведений на навчання час класифікації видів стресу, фаховим, соціальним та особистісним сценаріям профілактики стресогенних ситуацій, методам попередження професійного вигоряння та способам коригування складних емоційних станів.

У зв’язку з карантином навчання було дистанційним, однак це не завадило викладачеві успішно побудувати інтерактивне спілкування зі слухачами курсу. Наші міграційники відповідали на запитання, виконували практичні завдання та надавали в режимі онлайн зворотній зв’язок викладачеві. Загалом в семінарі взяли участь 78 працівників Управління, які відтепер краще розумітимуть психологічні та фізіологічні реакції власного організму на стрес, вмітимуть нівелювати негатив та швидше налаштовуватимуться на конструктивний робочий лад. А отже, зможуть більш ефективно виконувати свої службові обов’язки.

Управління ДМС у Чернівецькій області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *