Буковинські міграційники дистанційно навчалися корпоративної культури та позитивному іміджу влади

Буковинські міграційники дистанційно навчалися корпоративної культури та позитивному іміджу влади

Працівники Управління ДМС у Чернівецькій області категорій «Б» та «В» взяли участь у дводенному дистанційному навчанні на тему «Формування корпоративної культури» та «Формування позитивного іміджу влади», організованому Чернівецьким регіональним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

Учасники вебінару вивчали, яку місію несе та які функції виконує державна міграційна служба України, для кого вона працює, яким чином працівники ДМС України можуть гідно представляти на будь-якому рівні свою структуру.

Досвідчений викладач-методист, заступник директора центру Альбіна Грищенко детально зупинилася на таких складових іміджу державного службовця, як дрес-код, етикет робочого місця, комунікація з відвідувачами, манера та мова спілкування тощо.

Буковинські міграційники поповнили свій інформаційний багаж багатьма цінними знаннями, які дозволять дотримуватися етичних стандартів під час спілкування з отримувачами адміністративних послуг, уникати конфліктних ситуацій, психологічних проблем, професійного вигоряння й т. ін. 

Управління ДМС у Чернівецькій області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *