Адміністративні послуги для іноземних громадян стануть доступнішими

Адміністративні послуги для іноземних громадян стануть доступнішими

З 01.10.2020 іноземцям та особам без громадянства, які проживають в Тернопільській області буде значно доступніше та комфортніше отримати адміністративні послуги з оформлення та видачі посвідок на тимчасове та постійне проживання, оскільки усі територіальні підрозділи УДМС України в Тернопільській області розпочнуть прийом документів для надання вищезазначених послуг.

Заступником начальника Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області Тетяною Лобач та посадовими особами відділу у справах іноземців та осіб без громадянства, 21, 22 та 23 вересня  2020 року проведено вебінар в режимі онлайн для працівників територіальних підрозділів УДМС.

Головна  мета навчання — підвищення професійної компетентності працівників міграційної служби.

До відома учасників вебінару доведено основні вимоги законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, ознайомлено з особливостями роботи підсистеми “Облік іноземців та біженців” ЄІАС УМП.

Наголошено на важливості дотримання строків надання адміністративних послуг та належному розгляді документів, які подаються суб’єктами звернення.

Управління ДМС у Тернопільській області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *