8 років заборони в’їзду: запорізькі міграційники примусово видворили незаконного мігранта-мандрівника

8 років заборони в’їзду: запорізькі міграційники примусово видворили незаконного мігранта-мандрівника

Вчора з території України співробітниками УДМС в Запорізькій області було примусово видворено громадянина Об’єднаного Королівства Великобританії та Північної Ірландії, який порушив міграційне законодавство – перебував на території нашої країни не маючи на це законних підстав.

Вищезгаданий іноземець, який, за власним зізнанням, полюбляє подорожувати до різних країн Європи та переходити там на нелегальне становище, потрапив до Запоріжжя у 2017 році.

Після невиконання рішення при примусове повернення за межі України Міграційна служба Запорізької області одразу направила позов до Орджонікідзевського суду міста Запоріжжя вже про примусове видворення порушника, який було задоволено в повному обсязі.

У кінці грудня працівники Управління ДМС помістили порушника до Чернігівського ПТПІ для подальшого документування. При цьому міграційники налагодили плідну співпрацю з посольством Великобританії, завдяки чому англійця у стислі строки було документовано тимчасовим паспортом для перетину кордону.

Після придбання квитка на літак до Лондона та отримання негативного результату тесту на COVID, який було проведено в аеропорту «Бориспіль» на вимогу чинного законодавства, незаконного мігранта було супроводжено працівниками УДМС на борт літака.

Заборона на в’їзд в Україну для англійця склала 8 років.

Управління ДМС у Запорізькій області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *